Aktualności

 

Browar Lwówek charakteryzuje się całkowicie naturalnymi procesami produkcji piwa. Rzadko już spotykana otwarta fermentacja oraz zachowanie tradycyjnych receptur zapewniają wyjątkowy smak i aromat naszych piw.

Festiwal Piwa w "Ciechan na Foksal"!

Warszawski Festiwal Piwa Regionalnego to nowe, nasycone smakiem i aromatem piwa wydarzenie, które odbędzie się 6 września w Ciechan na Foksal w Warszawie.

Będzie można spróbować prezentowanych w ramach cyklu Polska Kuchnia Narodowa wyśmienitych dań wg receptur Szefa Kuchni, a także delektować się regionalnymi piwami Grupy BRJ.
Podczas Festiwalu będzie można zasmakować złoty trunek wszystkimi zmysłami, zagłębić się w tajniki receptur, podszkolić piwny savoir – vivre oraz poznać nowe smaki potraw z piwem i do piwa.
Darmowe warsztaty, które pozwolą odkryć sekret tego trunku poprowadzą eksperci z Grupy Browary Regionalne Jakubiak oraz goście z branży. Wszystkich miłośników piwa czekają także podniebnie uniesienia, które zapewnią tradycyjne receptury piw z browarów: Ciechan, Lwówek, Bojanowo oraz Tenczynek.

Całość uświetni koncert duetu niezwykle utalentowanej wokalistki Karoliny Sumowskiej znanej z programu „The Voice of Poland” oraz gitarzysty Miguela Moon, którego widzowie pokochali za „polskie Flamenco” w „Mam talent”.

Będzie się działo!

Fest-plakat

Polecamy

polecamy muzeum   

Browar Lwówek

Traugutta 7, Lwówek Śląski
dolnośląskie, 59-600
tel. 75-643-18-80

Newsletter

Śledź nas

© 2013 - Browar Lwówek 1209 | Realizacja Sensorama - Strony Joomla